Informacje

logoWitam na moim blogu poświęconym zagadnieniom z zakresu astronomii. Zapraszam do komentowania wpisów oraz czekam na Wasze propozycję przyszłych artykułów. Każdy zainteresowany może opublikować swój wpis w formie artykułu lub innej dowolnej. Proszę o pozostawianie komentarzy z waszymi przemyśleniami lub krytycznymi uwagami lub ocenę przeczytanego artykułu.

Jeśli prowadzisz swoją własną stronę internetową poświęconą szeroko pojętej popularyzacji nauki i chciałbyś zamieścić do niej baner na mojej stronie to pisz śmiało. Poniżej zamieszczam banery do tej strony.


logo 3

logo 3

logo

Logo 1

 

logo 2

logo 2

 

Global Voices application P.P.

5 uwag do wpisu “Informacje

 1. Cytuję Pana komentarz artykułem:

  http://www.alienhive.pl/wehikul-czasu/

  „Zawsze mnie bawi kiedy ktoś bierze się za fizykę kwantową mając o niej prawdopodobnie takie samo pojęcie jak ja czyli… żadne. Stara się “udowodnić” swoje racje rzucając takimi określeniami jak piana kwantowa, splątanie czy zasada nieoznaczoności Heisenberga. To jak gdyby tłumaczyć komuś kto skończył fizykę w ogólniaku krzywiznę wszechświata – daremny trud. Niemniej jednak lubię teksty czy filmy traktujące o paradoksach czasoprzestrzennych bo to niezły mindfuck. Na koniec pozostaje mi pogratulować fajnej stronki. Dużo bardzo dobrych filmów i tekstów, których nie znajdzie się w komercyjnych serwisach. Pozdrawiam!”

  Artykuł to jedynie dywagacje, zamieszczone na stronie poświęconej rozrywce, na której opublikowanie wykładu dotyczącego mechaniki kwantowej byłby co najmniej nie na miejscu. Fiction versus science… nic ponad to. Co do „pojęcia o mechanice kwantowej”, to proszę nie lekceważyć przeciwnika 🙂
  A najchętniej „rzucam” garami w kuchni podczas przerwy w dostawie energii, kiedy zmuszona jestem do zmywania pod bieżącą wodą, co nie jest ani miłe ani oszczędne 😉 .

  Mimo wszystko życzę „dobrej zabawy”, pozdrawiam i gratuluje bardzo ciekawego i poczytnego bloga. 🙂

  Polubienie

 2. szkoda ze zajmujesz sie czyms czego tak na prawde nie ma 🙂 …. misiu oni nigdzie nie wylecieli , w żaden kosmos 😀 bo po prostu się nie da…. reszta to fotki z painta i filmy holywood ……

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s